Re: nincs cím 2013. március 21. 13:57 macika Előzmény: #606914 +/- 20m a kályhás lesz inkább az érdekes mennyire kecsegtető a fűtés de ezt majd a tulipános fan fan ( holland ember ))) elmeséli hogy budán mi van )))