Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Páros rés elmélet

#448261 Hibaz

Naszóval, úgy látom szépen kiteljesedett ez a páros rés elméletem a tegnapi 17k alatti réssel,ezzel akár be is fejeződhetne az esés.Mindenesetre ez egy jó támpont lesz,miszerint 17000 alatt nem nyitunk longot....

Re: nincs cím

#448153 zeeh_ Előzmény: #447976

Azért az se a véletlen műve szvsz, hogy 2006-2010 között főleg fideszes önkormányzatok bocsátottak ki CHF kötvényeket. Nekem ezekről jó ideje ez jut eszembe:

Aki másnak vermet ás, maga esik bele.

Hétfőtől ismét lehet STO…

#448149 Atesz11

Hétfőtől ismét lehet STOP-ot használni;esti hír!

Re: ds

#448096 Frontin Előzmény: #448081

Záróban vettem hatit keveset, a mai nyereséget bekockáztatom, ha hétfőn esetleg 200-as gap down-nal kezdünk, akkor is csak a mai profit bánja.

Re: ds

#448085 BudFox Előzmény: #448067

azért az OTP -t óriási forgalommal adták ma..és ez meghatározó lesz a köv. hetekre...

ez a drabszám 6500 as árfolyamnál 45 Mrd forint kb..az óriási.

Re: ds

#448081 Waszeitung Előzmény: #448079

Azt kötve hiszem hogy egy hétig tartják a piacot,és mivel nincsen ott gyurka,nincs ezer pontos száguldás imf pletykára,nincs váratlan leminősítés,nem tudja egy v. két papír húzni vagy vonni az indexet és nincsen kamattartalommal való szívatás...ha nem jön be majd visszajövök :DDD

Vajon záróban hová teszik ezt a szemetet?

Re: nincs cím

#448074 Chaby Előzmény: #447985

volt egy időszak amikor molban és otiban fehér volt a napos

(akkor nem tudtam írni, mert éppen Internal Server Error felhasználó uralta a fórumot)

Re: ds

#448067 Waszeitung Előzmény: #448065

Kinn normális hogy egy hét esés óta kori van,nálunk az nem normális hogy egy hét tartás után bevágják a piacot hétszáz ponttal leminősítés miatt,majd mintha mi sem történt volna nekiállunk külfölddel korrekciózni...Oti,Molly támasz fölé rakva,még egy jó kis sc kell oszt felköpök és aláállok.

Kereskedhetetlen egy xar,nyugi daxli hozzád tartok...

Re: ds

#448065 BudFox Előzmény: #448043

USA -ban egész délelőtt a pánik hangulatról írtak..most meg megy a rally, KÉSZ... :-))

mi is menetelünk felfelé..de csak módjával

Re: ds

#448062 BigRabbit Előzmény: #448055

Szijjarto nyilatkozata szerint igen. Bar Szijjarto neha sajat mondataban is ellent tud mondani sajat maganak, szoval em tudom. Bar velemenyem szerint igen, Orban nem akar Orban csomagot, jobb Matolcsyhoz kotni az egeszet, majd lelep szep penzzel, ha itt vege a jateknak :D