Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#448886 Frontin Előzmény: #448859

Közben szép lassan zárulgat a többi is, ebben a körben ennyivel megelégszem, nem vagyok haspók. :-)

Re: nincs cím

#448859 Frontin Előzmény: #448780

Pénteki longokból 700-on zártam párat, a többit talán tudom ma még feljebb is.

Re: nincs cím

#448803 Ibiza Előzmény: #448793

ma usa adat..új ingatlanos..ez sztem jó lesz.. zárásunkig fel..utána tán vissza..

Re: nincs cím

#448798 Frontin Előzmény: #448793

A fő trend eső egyelőre, ezt azért ne felejtsük el, ám ettől függetlenül lehetnek nagyobb emelkedések benne, talán ezt látjuk most. Külföld rengeteget esett az elmúl egy hétben, várható volt egy kis fellélegzés, kérdés hogy ez meddig fog tartani. Bármelyik pillanatban bedobhatnak ebben az erősen negatív környezetben v.mi apró pozitív hírecskét, amit meglovagolhatnak a piacok egy rövid ideig, elég ha csak az európai helyzet eszkalálódásának megállítása érdekében tervezett dolgok közül megszellőztetnek v.mit, és kisüt a nap. Én a longot azért mertem bepróbálni pénteken, mert úgy tűnt számomra, hogy a leminősítés okozta reggeli sokk múlóban volt, és kell lenni egy kis felpattnak, pusztán tech alapon csináltam. Longot egyáltalán nem akartam addig nyitni, amig meg nem érkezett a leminősítés, tudni akartam milyenek lesznek a reakciók.

Re: nincs cím

#448793 Ibiza Előzmény: #448739

trend ellen nem érdemes menni..jön a karácsony..senki nem akar vacak híreket..

ha tetőn vagyunk elég egy rossz hír és már is bezúgunk....ha alul akkor elég egy jó hír és elszállunk...

:) hirtelen mindenki longban van.. és mindenki látta előre.

írtam longot építek.. téged szeretnek az istenek már mondtam..de makacsul ellenállsz..

Re: nincs cím

#448779 Frontin Előzmény: #448769

Nem tudom mi lesz a mai nap további forgatókönyve, de úgy gondolom amerikában emelkedni fognak ma, nálunk érezhetően itt egyelőre elfogyott a lendület, innen talán egy délutáni nagy happy tudna csak tovább vinni minket. Hati longot én itt most nem mernék nyitni, ez a 700 körüli szint erős ellenállásnak tűnik. A további emelkedés kulcsa Mol 18K átlépése, Otp 950 fölé való visszamászása lenne, ami kemény diónak néz ki, bár ezzel nem mondtam újat. Viszont én itt most shortolni sem mernék.

Re: nincs cím

#448775 BigRabbit Előzmény: #448773

Egyenlore meg a BOLDOGSAG kornyekez, hogy nem zartam penteken a longokat, persze lehet hogy csak reggel kedvez nekem a szeljaras. Este visszanezek, meglatjuk.

Re: nincs cím

#448773 BigRabbit Előzmény: #448761

En meg hagyom, elnezve USA-t en nyitaskor rosszabbat vartam. Az hogy leminosites ellenere, es USA buko ellenere nem tudtunk esni, sot, hat nekem pozitiv jel. Persze lehet hogy megint beszivok majd egy nagyot :D

Re: nincs cím

#448772 Hathor Előzmény: #448769

Én is partvonalon továbbra is..

Frontinnak gratulálok.

Hétvégi Moodys leminősítés, rossz munkanélküliségi adat itthonról ma nem számított, a globális hangulatnakköszönhetően. Maradt a maszatolás a háromszögben.

Re: nincs cím

#448769 Alexander Előzmény: #448761

Gratula a jó nyitáshoz. Éppen ezen gondolkodom, nyissak-e longot... Elég alacsonyan vagyunk, futik meg magasan. Bármikor felhúzhatnak minket is... -de ha a futik esnek, akkor attól tartok hogy mi is esünk... -ami nem kedvezne a majdani longomnak. Ezért részemről a legbölcsebb megoldás, a kezemre ülés....

Re: nincs cím

#448761 Frontin Előzmény: #448748

Jó reggelt! Pénteken nyitott longok egyelőre jól festenek, azon tanakodom magamban, hogy futtassam-é tovább, vagy rakjam el ami eddig van rajta. Józan ész szerint realizálni kéne, de valahogy az az érzésem van, leszünk még ennél feljebb is a héten.

Re: nincs cím

#448748 Hathor Előzmény: #448743

Szia,

1212be írtam, hogy jött hír, hogy Olaszok 400-600milliárd euros segélyt kapnak, de reggel megérkezett a cáfolat, éjjel erre is volt a nagy örömködés, mármint a megmentés pletykájára.

Máris cáfolják a hatalmas olasz IMF-mentőcsomag hírét

2011. november 28. | 08:23

Olasz lapértesülések szerint az IMF-nél már készülnek Olaszország megmentésére. Ha a helyzet tovább romlik, akkor 400-600 milliárd eurós mentőcsomagot kaphat Olaszország - írja a La Stampa. Hétfő reggel már meg is érkezett a hír cáfolata.

http://www.portfolio.hu/gazdasag/maris_cafoljak_a_hatalmas_olasz_imf-mentocsomag_hiret.159069.html

Re: nincs cím

#448744 BudFox Előzmény: #448743

kapkodnak....

a politikusok is futnak a saját pénzük után...tehát mindent megpróbálnak ami belefér...

egyszer szerintem már arra sem lesz fedezet hogy a telefonkártyájukat feltöltsék :D

Re: nincs cím

#448743 Fornit Előzmény: #448739

Nem is tudom ide írjak-e v a dühibe... de mi a lófax van??

Futuresek nem tetszenek, a hati könyv úgyszintén nem.. itt vmi történt megint a hétvégén.

Most látom vmi olasz meló.

Re: nincs cím

#448739 BudFox Előzmény: #448694

már megint megy az eszetlenkedés...kamu hírekkel próbálják meg megmenteni a válságot ?

vagy csak félig kamu,..mindegy is.. őrület.