Re: ds
Waszeitung Előzmény: #448065Kinn normális hogy egy hét esés óta kori van,nálunk az nem normális hogy egy hét tartás után bevágják a piacot hétszáz ponttal leminősítés miatt,majd mintha mi sem történt volna nekiállunk külfölddel korrekciózni...Oti,Molly támasz fölé rakva,még egy jó kis sc kell oszt felköpök és aláállok.
Kereskedhetetlen egy xar,nyugi daxli hozzád tartok...