Re: ds
Waszeitung Előzmény: #448041Otiba visszatért az erő?
Érdekes lesz,itt leminősítés,ott korrekció..bár úgy néz ki ennyi volt az esés minálunk a nagy hírre.
Otiba visszatért az erő?
Érdekes lesz,itt leminősítés,ott korrekció..bár úgy néz ki ennyi volt az esés minálunk a nagy hírre.