Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BigRabbit Előzmény: #448043

Par napja irtam pont, hogy itt novekedes lesz, ha nem tudunk esni, USA korrekcio hatan felkapaszkodunk. (Aztan jott ez a fantasztikus leminosites, es tudtunk esni :D ) de hatha a felkapaszkodas csokkentene az eses erejet. En optimista vagyok :D