Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Waszeitung Előzmény: #448079

Azt kötve hiszem hogy egy hétig tartják a piacot,és mivel nincsen ott gyurka,nincs ezer pontos száguldás imf pletykára,nincs váratlan leminősítés,nem tudja egy v. két papír húzni vagy vonni az indexet és nincsen kamattartalommal való szívatás...ha nem jön be majd visszajövök :DDD

Vajon záróban hová teszik ezt a szemetet?