Re: nincs cím
BigRabbit Előzmény: #447971Hehe, azert ez tetszett: "csak átutalják majd valakik nekünk kérés nélkül... de majd egy felállított vizsgálóbizottság kinyomozza kik lesznek a felelősük a send gombnál"
:D
Mnyp nem tunt el, csak atalakult :D Az adossag allomany a CHF hitelek miatt nott vissza. Sajnos nem egyszeru megvaltani a vilagot, egy 80% feletti allamadossag eseten, a lakossag es onkormanyzatok nyakig a devizahitelekben, es ugy, hogy a hitelminositok is csak artanak. (Szarban vagy? Magas a kotvenyeid kamata? Nem tudod a piacrol finanszirozni magad? Sebaj, leminositunk, es maris 7% helyett 10% az allamkotvenyeid kamata, ja hogy most meg nagyobb szarban lettel, sebaj, sebaj, mi megmondtuk hogy nem fog menni, most te is lathatod, megoldas: megint leminositunk, hisz vannak betuk a B utan is az ABCben :) Nem veletlenul van az, hogy az egesz EU foglalkozik a hitelminositokkel. Vmi olyan tervet is olvastam, hogy mindent meg kell majd indokolniuk, elore kozolni a kormanyokkal, es ami a lefontosabb, IMF tamogatast elvezo orszagokat nem lehet majd leminositeni. Lehet hogy ezert leptek meg most, a "vedohalo elott". Termeszetesen nem mondom hogy nem jogos, azt mondom, a leminosites nem segit.