Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

sbbacsi Előzmény: #448049

Épp ez jutott eszembe... de már a múlt héten az IMF magyarázkodásnál, nem most a leminősítésnél.

Kiegyezünk döntetlenben. :)

szerk:

más: Matolcsy vajon hétfőn még alkalmazásban lesz? Tudom, hogy tűzön-vízen át ragaszkodik hozzá Viktor, de a hétvége hosszú lesz, sok mindent át lehet gondolni...