Re: ds
sbbacsi Előzmény: #448049Épp ez jutott eszembe... de már a múlt héten az IMF magyarázkodásnál, nem most a leminősítésnél.
Kiegyezünk döntetlenben. :)
szerk:
más: Matolcsy vajon hétfőn még alkalmazásban lesz? Tudom, hogy tűzön-vízen át ragaszkodik hozzá Viktor, de a hétvége hosszú lesz, sok mindent át lehet gondolni...