Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Frontin Előzmény: #448081

Záróban vettem hatit keveset, a mai nyereséget bekockáztatom, ha hétfőn esetleg 200-as gap down-nal kezdünk, akkor is csak a mai profit bánja.