Re: ds 2011. november 25. 17:14 Frontin Előzmény: #448081 Záróban vettem hatit keveset, a mai nyereséget bekockáztatom, ha hétfőn esetleg 200-as gap down-nal kezdünk, akkor is csak a mai profit bánja.