Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: ds

#447388 Waszeitung Előzmény: #447385

Mi a fax van már megen nálunk Föncsi,egy hete tartanak bennünket...most meg felkötés a végére,Rg és Molly,ha már Oti nem megy...asszem X időn belül átköltözködés lesz hati topikból,ezt a piacbuzerálást nem fogja sokáig tolerálni senki.

Ricsi mail megvan,köszi,válasz megy..

Re: ds

#447383 sbbacsi Előzmény: #447267

Délután nem voltam netközelben, így visszanézve elég vicces. Usa -2.2%, napok óta esnek megállás nélkül, mi meg ma is felszambáztunk zárásra a nagy nap közbeni semmi után.

Csudálatos!

Re: nincs cím

#447377 Waszeitung Előzmény: #447261

No asszem elintéztem a piacunkat,shortzárásom és longnyitásom hírére szakadt még 1%-ot hambiland...Matgab reszkess! :D

Mit meg nem teszek a fórumshortosokért! :DDD

Re: ds

#447269 BudFox Előzmény: #447267

hát nagyon nincsen bennük erő..de már vagy másfél hete ez megy....lehet hogy tényleg elmarad a mikulás rally ?

mondjuk ezek bármikor képesek nagy felfelé ugrásra...tudod ingyen van a pénz...semmi sem számít :-)

Re: ds

#447267 Arsene Lupin Előzmény: #447237

Egyelőre napi minimumon vannak a jenkik. Megnyugodtak hogy végre bezártunk és összecsomagoltuk a védőhálót. Ezeknek már egy sánta technikai korrekcióra sem futja?

Re: nincs cím

#447264 Alexander Előzmény: #447259

Borska, én is észrevettem, és azon gondolkoztam hogy zárni kellene a shortot. Mégsem tettem...

De boldog lennék ha most szakadna Usa még vagy 10%-ot, hogy rohadjon rájuk a bennfentes infók alapján vásárolt részvényük! -ha így történik, már csak abban reménykedem hogy hatalmas tőkeáttéttel nyomták a srácok, és ki fogja ütni őket a stop! -ez még jobb érzés lenne mint a saját profitom!

Re: nincs cím

#447263 BudFox Előzmény: #447259

Igen..ezt bezzeg senki nem vizsgálja ki hogy mik ezek "az érdekes változások" a könyvben...persze rá lehet fogni hogy : " elővigyázatosságból" csináltuk, amit csináltuk...és kész..

Re: nincs cím

#447261 Frontin Előzmény: #447256

Teljesen megtudlak érteni, én is azon töröm a fejemet, hogy itthon felhagyok mindennel, és máshol nézek szét. Nem is értem mi értelme van ennek a 2 papíros kereskedésnek, mi a francnak szenved itt az ember. Minnyá veszek egy kis hunmining-ot dühömben. :-)

Re: nincs cím

#447260 BudFox Előzmény: #447248

MOL pluszban, és a határidő is :-))) ez nemigaz....

egész Európát felülteljesítjük...Egon ujjonghat a fordított fej-vállával

érdekes dolgok ezek,a ko…

#447259 Borska

érdekes dolgok ezek,a kormány - imf bejelentés elött ha jól emlékszem 2-3 nappal,amikor hasonlóan vérfagyasztó klíma úralkodott a nemzetközi piacokon, Mo.-n hati nem esett,nem volt nagy mennyiségű eladó,viszont a vételi oldalon 50-100-200as pakkok várták a spekik shortjait,na kérdem én,nem merül fel a benfentes kereskedés kérdése? ezért komoly büntetések járnak komoly helyeken,nem tartom kizártnak hogy az eladói oldal csitulása ismét valami infot sejtet a háttérben amit mi tudunk meg utoljára és hihetetlen módon emelkedés követi,vagy durva SC,plussz ha ez párosul a kinti korrekcióval,ami előbb utóbb eljön,mert semmi nem esik örökké,akkor hatit fellövik az egekbe.........

néha inkorrektnek érzem a dolgot :)

Re: nincs cím

#447256 Waszeitung Előzmény: #447251

Meglesz az mindjárt :D

Lezárok ma minden shortot,én ezt nem nézem tovább...ha pedig mégis lesz itt zakó akkor még inkább megerősítés hogy semmi keresnivalóm itt,mert csak szívatás van.

Vettem pár konti hatit,ilyenkor szoktam piacot fordítani...elég perverz vagyok manapság :D

Re: nincs cím

#447255 BudFox Előzmény: #447238

lehet hogy majd én is megkereslek német tőzsde miatt...privátban majd...ha lesz időm.. :-)) egy kis segítségért.

Re: nincs cím

#447248 Waszeitung Előzmény: #447244

Ilyen hangulatban kitöretik Molly berosálok...

PÜ ment,nem offolok inkább.

Most nézem shortot zárni sem lehet,nincs eladó...ez kész,káosz ami itt van.

Re: nincs cím

#447246 Frontin Előzmény: #447236

Így van, ma is adott volt minden feltétel az eséshez, mégsem történt semmi érdemleges. Ezt én már nem tudom az IMF-es dologra fogni, itt v.mi más lehet a háttérben, reméljük hamarosan kiderül hogy mi. Én már komolyan azon gondolkodom, hogy ha lejjebb ütnek minket zárásig, akkor beleveszek, csak a hecc kedvéért.

Re: nincs cím

#447244 Ricsi Előzmény: #447242

OK, de ide nem rakok screenshotot. Gondoltam, megmutatom a ker rendszeremet. Egyébként, nem jársz errefelé? Most sem jössz talira?

Re: nincs cím

#447242 Waszeitung Előzmény: #447238

Köszönöm előre is,azért gondoltam publikusan hogy a nekem laikusként felmerülő kérdésekre választ kapjon más is kinek kivan ezzel a pesti piaccal a töke...

Mailben csak a tuti tippeket kérem majd! :D

Re: nincs cím

#447238 Ricsi Előzmény: #447229

Nem teljesen 1-1, de 2-3 pont a különbség. És az állandó, szóval mind1. Merthogy ez cfd. Tudod a mailcímem, ha ott kérdezel, jobban tudok válaszolni, még screenshot-okkal is megdoblak, ha gondolod:)