Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

érdekes dolgok ezek,a kormány - imf bejelentés elött ha jól emlékszem 2-3 nappal,amikor hasonlóan vérfagyasztó klíma úralkodott a nemzetközi piacokon, Mo.-n hati nem esett,nem volt nagy mennyiségű eladó,viszont a vételi oldalon 50-100-200as pakkok várták a spekik shortjait,na kérdem én,nem merül fel a benfentes kereskedés kérdése? ezért komoly büntetések járnak komoly helyeken,nem tartom kizártnak hogy az eladói oldal csitulása ismét valami infot sejtet a háttérben amit mi tudunk meg utoljára és hihetetlen módon emelkedés követi,vagy durva SC,plussz ha ez párosul a kinti korrekcióval,ami előbb utóbb eljön,mert semmi nem esik örökké,akkor hatit fellövik az egekbe.........

néha inkorrektnek érzem a dolgot :)