Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447230

Lövésem sincs mit csináljak shorttal...semmire nem jó,talán ha az általad leírt feltételek létrejönnének,bár ma reggel -0,5% ambi záró és -1% közeli futikra mi történt? Semmi...ilyenkor támad az a belexarok az egészbe hangulatom.

Amúgy mire és kinek jó ez a sehová nem megyünk 3napja történet?