Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447238

Köszönöm előre is,azért gondoltam publikusan hogy a nekem laikusként felmerülő kérdésekre választ kapjon más is kinek kivan ezzel a pesti piaccal a töke...

Mailben csak a tuti tippeket kérem majd! :D