Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447238Köszönöm előre is,azért gondoltam publikusan hogy a nekem laikusként felmerülő kérdésekre választ kapjon más is kinek kivan ezzel a pesti piaccal a töke...
Mailben csak a tuti tippeket kérem majd! :D
Köszönöm előre is,azért gondoltam publikusan hogy a nekem laikusként felmerülő kérdésekre választ kapjon más is kinek kivan ezzel a pesti piaccal a töke...
Mailben csak a tuti tippeket kérem majd! :D