Re: ds
Arsene Lupin Előzmény: #447237Egyelőre napi minimumon vannak a jenkik. Megnyugodtak hogy végre bezártunk és összecsomagoltuk a védőhálót. Ezeknek már egy sánta technikai korrekcióra sem futja?
Egyelőre napi minimumon vannak a jenkik. Megnyugodtak hogy végre bezártunk és összecsomagoltuk a védőhálót. Ezeknek már egy sánta technikai korrekcióra sem futja?