Re: ds 2011. november 23. 16:38 Fornit Előzmény: #447228 Az is lehet hogy a hosszú hétvégéjükre való tekintettel nem csak a pulykát tömik, hanem a békesség kedvéért a vevőket is a nap folyamán.