Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447227

Ebből az lesz...imf parádé szívatás volt felfelé most meg nem megy lefelé pedig már két lábbal ugrálok a monitoron :D Lesz némi nyugalmas időm felkeresem daxli kereskedési topikodat lesz pár laikus kérdésem mert ez itt vállalhatatlan,hiába akarok én jó hazafiként jó pösti parketten kereskedni :(

Indexkereskedésnél van ott is ilyen kamattartalmas szívatás vagy 1 az 1 ben kereskeded az indexet,elszámolás napi vagy T+3 ?