Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

sbbacsi Előzmény: #447267

Délután nem voltam netközelben, így visszanézve elég vicces. Usa -2.2%, napok óta esnek megállás nélkül, mi meg ma is felszambáztunk zárásra a nagy nap közbeni semmi után.

Csudálatos!