Re: nincs cím 2011. november 23. 16:44 Ricsi Előzmény: #447242 OK, de ide nem rakok screenshotot. Gondoltam, megmutatom a ker rendszeremet. Egyébként, nem jársz errefelé? Most sem jössz talira?