Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #447242

OK, de ide nem rakok screenshotot. Gondoltam, megmutatom a ker rendszeremet. Egyébként, nem jársz errefelé? Most sem jössz talira?