Kemény a kinti könyv, 8.06-tól 9.44-ig van minden.
Csütörtök este van. Vajon lesz-e valami hír zárás után?
Tétet megtettem ismét. Gondolom, mindjárt kitakarják megint. :)
Kemény a kinti könyv, 8.06-tól 9.44-ig van minden.
Csütörtök este van. Vajon lesz-e valami hír zárás után?
Tétet megtettem ismét. Gondolom, mindjárt kitakarják megint. :)
A hosszú kanóc alját nem veheti ki, mert akkor megborul, az tuti.
8.79-es záró.
Megy a 8.7-es régió kóstolgatása. Egy nagyobb leszúrást még el tudnék képzelni benne.
16:09:17 8.75 1000
16:09:17 8.75 500
16:08:54 8.75 500
16:08:54 8.75 500
16:07:59 8.75 500
16:07:59 8.75 500
16:06:50 8.75 500
16:05:49 8.75 500
16:00:47 8.75 500
Pakk átadás?
8.68 (2290 vidéke), de már megint nem akarnak itthon önteni.
Pénteken mehet. Az lenne a jó, ha kiakasztanák +25%-on Ilyet még úgyse láttam még kint, pedig volt már rá példa), legalább le bírnánk követni hétfőn. :)
Ha ebből fordított fej-váll lesz, akkor elég extrém emelkedésnek kell a végén lennie.
28 a kgy, nem? A 28 viszont csut., tehat penteken Parizsban is mehet, amerre lat! :)
Május 2-án tényleg zárva lesznek a franciák?
Akkor érdekes szitu lesz. Kgy után lehet valami jó hír, amire elszállhat, de kint meg nem bírják lekövetni hétfőn, csak kedden? (Volt már ilyen idén, amikor 1 napra fel volt függesztve.)
8.84
Ez még limbónak tűnik a darabszámokból, de amint kicsit feljebb menne, máris leöntik x darabbal. Továbbra is +60-80 Ft a különbség.
13:37:11 8.79 279
13:37:11 8.79 1500
13:36:47 8.84 889
13:36:47 8.8 398
13:36:47 8.8 235
13:36:47 8.8 73
Hát elég vicces tényleg. PF-re meg is írtam reggel a robottal kapcsolatos véleményemet.
8,64 (2290 Ft vidéke lenne)
Ehhez képest 2340-2390 a 2 oldal teteje.
Tuti, hogy a masina a tegnapi olcsóbb vételeket próbálja elsózni nálunk.
Időnként a robot feljebb van a kinti árnál pár napig, ez is egy ilyen nap. Itt próbálja meg szvsz elsózni a tegnap 8.3 körül begyűjtött papírokat a robot.
Számomra az a fura, hogy a cseh, a lengyel és a francia szinte együtt megy, a magyar pedig nem.
Mutyi papír.
Genyák itt fogják lebegtetni 8.7 körül még pár napig szvsz.
8,69 közben.
8.5-ös nyitó itthon is szép lesz... :)
Az 2255 vidéke lenne.
No, erre 8.75-ön nyitott.
Az most nem robot. :)
Átálltam feljebb. Próbálják kitakarni a mocskok. :)