Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373904

Időnként a robot feljebb van a kinti árnál pár napig, ez is egy ilyen nap. Itt próbálja meg szvsz elsózni a tegnap 8.3 körül begyűjtött papírokat a robot.