Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #374099Pénteken mehet. Az lenne a jó, ha kiakasztanák +25%-on Ilyet még úgyse láttam még kint, pedig volt már rá példa), legalább le bírnánk követni hétfőn. :)
Ha ebből fordított fej-váll lesz, akkor elég extrém emelkedésnek kell a végén lennie.