Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #374099

Pénteken mehet. Az lenne a jó, ha kiakasztanák +25%-on Ilyet még úgyse láttam még kint, pedig volt már rá példa), legalább le bírnánk követni hétfőn. :)

Ha ebből fordított fej-váll lesz, akkor elég extrém emelkedésnek kell a végén lennie.