Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #374049Május 2-án tényleg zárva lesznek a franciák?
Akkor érdekes szitu lesz. Kgy után lehet valami jó hír, amire elszállhat, de kint meg nem bírják lekövetni hétfőn, csak kedden? (Volt már ilyen idén, amikor 1 napra fel volt függesztve.)