Re: nincs cím 2011. április 20. 10:24 zeeh_ Előzmény: #373906 8,64 (2290 Ft vidéke lenne) Ehhez képest 2340-2390 a 2 oldal teteje. Tuti, hogy a masina a tegnapi olcsóbb vételeket próbálja elsózni nálunk.