Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #373892

Számomra az a fura, hogy a cseh, a lengyel és a francia szinte együtt megy, a magyar pedig nem.

Mutyi papír.