Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373878

Ezért kockázatos még venni. Most az a céljuk, hogy minél nagyobb legyen a bizonytalanság, kirázzanak belőle mindenkit, akit lehet.

Lesz itt még a tegnapihoz hasonló limbó a héten szvsz.

Beálltam 1300 darabbal 2105-re, hátha... :)