Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#374326 zeeh_ Előzmény: #374268

Kemény a kinti könyv, 8.06-tól 9.44-ig van minden.

Csütörtök este van. Vajon lesz-e valami hír zárás után?

Tétet megtettem ismét. Gondolom, mindjárt kitakarják megint. :)

Re: nincs cím

#374219 zeeh_ Előzmény: #374148

8.79-es záró.

Megy a 8.7-es régió kóstolgatása. Egy nagyobb leszúrást még el tudnék képzelni benne.

Re: nincs cím

#374148 zeeh_ Előzmény: #374132

16:09:17 8.75 1000

16:09:17 8.75 500

16:08:54 8.75 500

16:08:54 8.75 500

16:07:59 8.75 500

16:07:59 8.75 500

16:06:50 8.75 500

16:05:49 8.75 500

16:00:47 8.75 500

Pakk átadás?

Re: nincs cím

#374102 zeeh_ Előzmény: #374099

Pénteken mehet. Az lenne a jó, ha kiakasztanák +25%-on Ilyet még úgyse láttam még kint, pedig volt már rá példa), legalább le bírnánk követni hétfőn. :)

Ha ebből fordított fej-váll lesz, akkor elég extrém emelkedésnek kell a végén lennie.

Re: nincs cím

#374099 akpo7 Előzmény: #374089

28 a kgy, nem? A 28 viszont csut., tehat penteken Parizsban is mehet, amerre lat! :)

Re: nincs cím

#374089 zeeh_ Előzmény: #374049

Május 2-án tényleg zárva lesznek a franciák?

Akkor érdekes szitu lesz. Kgy után lehet valami jó hír, amire elszállhat, de kint meg nem bírják lekövetni hétfőn, csak kedden? (Volt már ilyen idén, amikor 1 napra fel volt függesztve.)

Re: nincs cím

#374049 zeeh_ Előzmény: #374044

8.84

Ez még limbónak tűnik a darabszámokból, de amint kicsit feljebb menne, máris leöntik x darabbal. Továbbra is +60-80 Ft a különbség.

13:37:11 8.79 279

13:37:11 8.79 1500

13:36:47 8.84 889

13:36:47 8.8 398

13:36:47 8.8 235

13:36:47 8.8 73

Re: nincs cím

#373940 hAliG Előzmény: #373937

Hát elég vicces tényleg. PF-re meg is írtam reggel a robottal kapcsolatos véleményemet.

Re: nincs cím

#373937 zeeh_ Előzmény: #373906

8,64 (2290 Ft vidéke lenne)

Ehhez képest 2340-2390 a 2 oldal teteje.

Tuti, hogy a masina a tegnapi olcsóbb vételeket próbálja elsózni nálunk.

Re: nincs cím

#373906 zeeh_ Előzmény: #373904

Időnként a robot feljebb van a kinti árnál pár napig, ez is egy ilyen nap. Itt próbálja meg szvsz elsózni a tegnap 8.3 körül begyűjtött papírokat a robot.

Re: nincs cím

#373904 pepe01 Előzmény: #373892

Számomra az a fura, hogy a cseh, a lengyel és a francia szinte együtt megy, a magyar pedig nem.

Mutyi papír.

Re: nincs cím

#373892 zeeh_ Előzmény: #373890

Genyák itt fogják lebegtetni 8.7 körül még pár napig szvsz.

8,69 közben.

Re: nincs cím

#373889 zeeh_ Előzmény: #373888

8.5-ös nyitó itthon is szép lesz... :)

Az 2255 vidéke lenne.

No, erre 8.75-ön nyitott.

Re: nincs cím

#373886 zeeh_ Előzmény: #373884

Az most nem robot. :)

Átálltam feljebb. Próbálják kitakarni a mocskok. :)