Ezért kockázatos még venni. Most az a céljuk, hogy minél nagyobb legyen a bizonytalanság, kirázzanak belőle mindenkit, akit lehet.
Lesz itt még a tegnapihoz hasonló limbó a héten szvsz.
Beálltam 1300 darabbal 2105-re, hátha... :)
Ezért kockázatos még venni. Most az a céljuk, hogy minél nagyobb legyen a bizonytalanság, kirázzanak belőle mindenkit, akit lehet.
Lesz itt még a tegnapihoz hasonló limbó a héten szvsz.
Beálltam 1300 darabbal 2105-re, hátha... :)
A 78. db már 5Ft-ra löki :)
Közben már 94 db kell 5-ig :D
itthon meg 200 darabbal 5 ft is :)))
persze ez csak a mostani állás, és limitmentes kereskedés esetén :)
Mekkora szakadék látszik a kinti könyvben!
3000db-al 9.2 is lehet, de 8.1 is..
Bekaphatják a mai produkcióért, a 8.28 hatásos érték volt. :( Simán el tudom képzelni róluk,hogy holnap is leküldik 8.5 vidékére napközben.
Franciáknál is, és lengyeleknél is kb. ott zárt. Mi vagyunk magasabban csak.
Mai gyertya erős jelzés, hogy fordulat lesz, azaz emelkedés :)
2400 a vége mára.
Szépen megszívatták a franciák a büfiket a 8.28-ig (2210 Ft körüli) történő leöntéssel.
Látod, ezért nem kéne ilyet venned. :)
A ft is erősödéssel reagált a bejelentésre. :)))
265.87 Ft egy euro.
Ma a faktor kirázott sok embert a franciáknál is.
Az mondjuk meglepett, hogy itthon ennyire tartotta magát és nem ment le 2210 Ft vidékére.
nem okvetlenül. Csak az elős vásárlás után érvényes a faktor, onnantól fogva mehet(ne) akár fel is (bár nem szokott...)
Ha ez kirázás volt kint, akkor rohadt jól csinálták.
8,69-en tartják az árat, senki sem tudja, hogy tud-e itt zárni vagy visszaöntik a végére. Profi munka.
Úgy látom, visszahúzzák a végére. Ez kirázás volt a javából kint. Ha nálunk befigyelt volna 2210-re sokan eldobálták volna a teljes pakkot.
Talán azért, mert a végére kint vissza fogják húzni.
8,28 mellett 2210 vidékére kellett volna visszanézni.
Nagyon úgy fest, hogy 8.7-re vissza fogják húzni, ezt sugallja az itthoni könyv is. Nem követtük az árat. Sőt, még a 2365-be is belecsípett a robot.
Így lenne ötösöm a lottón.
8,69, mintha mi sem történt volna.