Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#366497 zeeh_ Előzmény: #366489

Azt hiszem, nyugodtan számolhatok 50 ecoval májusra mai napot elnézve, ehhez mérten kell kalkulálnom. Legfeljebb meglepi lesz, ha elindul valami hírre felfelé. Mondjuk egy "Balázs Csaba lemondott", lehet, hogy megindítaná felfelé.

Úgy látom, ma se kapok Orcot, ha csak nem lesz egy stop vadászat...

Re: nincs cím

#366489 hAliG Előzmény: #366433

3200-on lesz eladó :) (talán) :D

Persze utána meg megpróbálom visszavenni :)

Re: nincs cím

#366433 zeeh_ Előzmény: #366430

Ma nem hiszem, de azért beraktam az ajánlataim.

Meg fogja ez nyalni megint a 20 napost (ami péntekre 9 euro lehet), csak várni kell pár napot rá vagy 1-2 hetet. Van időnk. :)

hAlig! Eladó a pakkod vagy ez másé? :)

Re: nincs cím

#366399 zeeh_ Előzmény: #366389

Érdekes a kinti és a hazai könyv.

Esélyes, hogy jól jártál azzal a tegnapi vétellel, mert 2600-on az első érdemi tétel.

Re: nincs cím

#366389 hAliG Előzmény: #366231

Sajna kb. 10h-ig nem leszek (nem is baj talán), de most a kinti könyv eladói és vevői oldala sem valami izmos. Elvileg le tudják zúzni, hogy azt a 2 centet is betöltse, bár az már nem akkora rés, hogy számottevő legyen (5Ft - ekkora ugye a lépésköz itthon).

Re: nincs cím

#366217 zeeh_ Előzmény: #366215

Én is ebben bízom, hogy a 20 napost bevárja. Majd meglátjuk.

Rés töltés meg esélyes azután, hogy mi bezártunk, csak hogy ne kelljen 2550-ről nagyon elmozdulnia.

Re: nincs cím

#366215 Koffein Előzmény: #366208

Nincs kizárva, hogy bevárja a 20naposat és azután megy fel, hisz a legutóbbi emelkedések is így indultak, megtépték, vissza 20naposig egy kis pihi és nekilendülés... ha ezt eljátsszák és miért is ne, akkor benne lehet a 2450. de akár a 2400de ahhoz robopajti rémisztgetése is kellene...

Re: nincs cím

#366208 zeeh_ Előzmény: #366206

Így nem kapunk olcsóbban. :(

Egyben lehet reménykedni, hogy a következő futam előtt megint leküldik a 20 naposig, ami rövidesen 9 euro körül lesz.

2520-ról az 500 db ki fog ugrani szvsz, alatta a 2515 már csökken.

Re: nincs cím

#366206 Koffein Előzmény: #366202

vicc a javából... pár héttel ezelőtt meg negyed óránként állítgatta ide oda...

Re: nincs cím

#366202 zeeh_ Előzmény: #366191

Na, most már kezdek ideges lenni erre az árfolyam mutyira...

9,25 (~2480), de Budapesten a frizura és az árfolyam (2550) még mindig tart. :/

Re: nincs cím

#366191 zeeh_ Előzmény: #366181

Ez most már vicc...

9,23 (2475)

Mi meg még mindig 2550-en.

Közben 97 db-bal visszahúzták 9,39-re.

Re: nincs cím

#366181 zeeh_ Előzmény: #366177

Hát, erre azért nem gondoltam, hogy nálunk semmi reakció. Legalább öntenék le a résig itthon is. Kibszott robotba bele, hogy ilyenkor nem tudja levinni az árat.

Most 2490 körül kéne lennünk. Ehhez képest 2550.

Re: nincs cím

#366177 hAliG Előzmény: #366175

2465 környékén kellene lennie itthon.

Még 2 cent hiányzik a rés betöltéshez!!