Re: nincs cím 2011. március 30. 8:53 zeeh_ Előzmény: #366389 Érdekes a kinti és a hazai könyv. Esélyes, hogy jól jártál azzal a tegnapi vétellel, mert 2600-on az első érdemi tétel.