Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366177

Hát, erre azért nem gondoltam, hogy nálunk semmi reakció. Legalább öntenék le a résig itthon is. Kibszott robotba bele, hogy ilyenkor nem tudja levinni az árat.

Most 2490 körül kéne lennünk. Ehhez képest 2550.