Re: nincs cím 2011. március 29. 16:45 zeeh_ Előzmény: #366215 Én is ebben bízom, hogy a 20 napost bevárja. Majd meglátjuk. Rés töltés meg esélyes azután, hogy mi bezártunk, csak hogy ne kelljen 2550-ről nagyon elmozdulnia.