Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366215

Én is ebben bízom, hogy a 20 napost bevárja. Majd meglátjuk.

Rés töltés meg esélyes azután, hogy mi bezártunk, csak hogy ne kelljen 2550-ről nagyon elmozdulnia.