Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366430Ma nem hiszem, de azért beraktam az ajánlataim.
Meg fogja ez nyalni megint a 20 napost (ami péntekre 9 euro lehet), csak várni kell pár napot rá vagy 1-2 hetet. Van időnk. :)
hAlig! Eladó a pakkod vagy ez másé? :)