Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366206Így nem kapunk olcsóbban. :(
Egyben lehet reménykedni, hogy a következő futam előtt megint leküldik a 20 naposig, ami rövidesen 9 euro körül lesz.
2520-ról az 500 db ki fog ugrani szvsz, alatta a 2515 már csökken.