Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #366168

Ha a robot nem önti meg itthon egy kicsi, és nem segít rá, akkor lehet betöltik kint a rést nélkülünk...