Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #366208Nincs kizárva, hogy bevárja a 20naposat és azután megy fel, hisz a legutóbbi emelkedések is így indultak, megtépték, vissza 20naposig egy kis pihi és nekilendülés... ha ezt eljátsszák és miért is ne, akkor benne lehet a 2450. de akár a 2400de ahhoz robopajti rémisztgetése is kellene...