Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #366231Sajna kb. 10h-ig nem leszek (nem is baj talán), de most a kinti könyv eladói és vevői oldala sem valami izmos. Elvileg le tudják zúzni, hogy azt a 2 centet is betöltse, bár az már nem akkora rés, hogy számottevő legyen (5Ft - ekkora ugye a lépésköz itthon).