Re: nincs cím 2011. március 29. 15:51 zeeh_ Előzmény: #366170 Mi meg kimaradtunk a jóból, ****a. Ennyit az olcsóbb bevásárlásról. Ó, hogy .asszák meg... Ááá :( Beszarás, mintha mi sem történt volna, 2550