Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: T-Mobile US

#710764 rbbj11 Előzmény: #710709

egyelőre tyson foods a legjobb pozim, yahoot sajnos kistopolták a vérengzésben, most meg visszavenni, hát nem tudom...

Re: T-Mobile US

#710709 rbbj11 Előzmény: #710702

én tegnapi vérengzésben dupláztam, a két pozi együtt ezért nullába került már tegnapi zäroban

a fél pakkra 33,93-as limit zärot adtam most be :)

Re: T-Mobile US

#710702 Janicroft Előzmény: #708799

Mióta megvettem 30,8 dodoóért, csak esett. Az sem segített hogy a Deutsche Telekom lenyilatkozta hogy lehet mégsem kellene eladni.... Viszont tegnap kijött ez a hír ,és erre ment 2,45%-ot, illetve after hoursban is +2,67%-ban jár, ami 29,57-es árfolyamot jelent, lassan nullában leszek.

Ja és ez a hír:

Az Iliad (Párizs) a T-Mobile US (NYSE) még nagyobb tulajdoni hányadára tenne felvásárlási ajánlatot a legfrissebb tervek szerint. A bennfentes források ennél pontosabb információkat nem közöltek, csupán annyi világos, hogy az Iliad által a T-Mobile US 56,6 százalékára júliusban tett ajánlatnál most jóval nagyobb részesedésre fáj a telekomcég foga.

Re: Tesco - TSCO

#710544 rbbj11 Előzmény: #710514

hát tesco áron lesz :) de sztem még mindig nem elég "gazdaságos" :) 2 eur alatt már fontolóra lehet venni a hulló kés kockázatát is

Re: Tesco - TSCO

#710514 Janicroft Előzmény: #709722

Egyelőre nem jön el ez a pillanat, még mindig esik:

Újabb 4,4 százalékos pofonba szaladt bele a Tesco (London), miután a brit hatóságok már pénzügyi hibákkal kapcsolatos teljes vizsgálatot folytatnak a cégnél. A kiskereskedelmi óriás szeptemberben a 250 millió fonttal eltúlzott első féléves profitok miatt már négy felső vezetőtől is megszabadult. Az árfolyam ezzel már 1,8 font alatt jár, és az elmúlt négy hónapban már 40 százalékosnál is nagyobb a visszaesés.

Re: nincs cím

#710431 Fornit Előzmény: #707007

24$-on eladtam.

Alig volt plusszban az utóbbi 2 hónapban 1-2 napokat, most lett egy rés is lent, 9cent bukta / rv, nagyjából nullás trade.

Ichan még kitart gondolom :)

Re: nincs cím

#710349 rbbj11 Előzmény: #710317

talän mert a folyamatosan növekvö netto profit utan lett egy veszteseges negyedeve

Eddig sem volt kedvelt rv (l. kolumbiai), most meg aztan utäljäk. Nekem viszont most kezd tetszeni, megvärom köv. gyj-t, ha az ujra szep netto profitot hoz, es hasonloan melyen lesz meg az ärfolyam, akkor vetelen elgondolkozom

Re: nincs cím

#710264 rbbj11 Előzmény: #710261

3-4 éves távon simán jó lehet, 20-on én is elö fogom venni, ha addig lejön

Re: nincs cím

#710261 Janicroft Előzmény: #710236

Nekem volt/van Carrefour, január 3-án vettem 28,3-ért, január 24-én már 25 EUR volt az ára.... Igaz májusban fizetett osztalékot is, de ettől függetlenül negatív az egyenleg. A 2012-ben indult emelkedő trendet úgy néz ki letöri/letörte, ettől függetlenül én tartom, mert kevés pénz van benne és ráér itt bohóckodni akár 3-4 évet is.

Re: nincs cím

#710236 rbbj11 Előzmény: #710060

ok, idövel....

carrefour-ra most jutott idöm: en egyältalän nem talälom nagy boltnak, sem olcsonak, egyebkent equitas hirlevele alapjän 25 euron ki is kellett stopoldjanak. Vkinek itt volt közületek, arra emlekszem, megvan meg?

Re: nincs cím

#710060 Ddavid Előzmény: #709928

Vagy kihasználják a hullámokat és hype (Norbi update 2.0)...

RBB a SCTY -t múltkor felvetetted mint ötletet. Szerintem lehet benne fantázia, de vedd fel a szokásos helyre és Bendeguz is elmondja a véleményét! :))

Re: nincs cím

#709928 rbbj11 Előzmény: #709921

bennfentesek ugyanannyira nem tudják megjósolni az érzelmi és egyéb fundamentálistól független piaci reakciókat, mint te vagy én...sem le, se fel

Re: nincs cím

#709921 Fornit Előzmény: #709845

Én néha ránézek mérgelődni, mert akartam venni, de sokalltam a 31$-t....

Ilyenkor azon gondolkodom, hogy a bennfentesek valóban ekkora hülyék lennének és nincsenek tisztában a cég értékeivel, hogy a 75/rv-t érő cégükből eladnak 24$-ért? Szerintem nem azok.