Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #706909

Én sem, nem nekem való:)

Most csúnya minuszok vannak kint, valami portugál izé talán.

Nem szeretnék belefutni egy olyan március-áprilisi sorozatba. Tegnap néztem 600$-al csökkent a lebegőm a múlt hét eleje óta:(

Most, hogy valamennyire fölépült, nem akarom megint nullára daráltatni.

Vettem 77energy-t 24,09-ért. CHK kölök, nemrég választották le. Reméljük oszlik a pánikfüst. Nincs is szabad pénzem, mindenem pozicióban.