Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #706909Én sem, nem nekem való:)
Most csúnya minuszok vannak kint, valami portugál izé talán.
Nem szeretnék belefutni egy olyan március-áprilisi sorozatba. Tegnap néztem 600$-al csökkent a lebegőm a múlt hét eleje óta:(
Most, hogy valamennyire fölépült, nem akarom megint nullára daráltatni.
Vettem 77energy-t 24,09-ért. CHK kölök, nemrég választották le. Reméljük oszlik a pánikfüst. Nincs is szabad pénzem, mindenem pozicióban.