Re: nincs cím 2014. szeptember 24. 8:44 Ddavid Előzmény: #709819 A GOPRO sem gyenge. Most ránéztem a chartra és csak pislogok. Tényleg ennyire jó lenne, mert Én egy nagy lufinak tartom. Bár a tőzsde az... A végén még Bendeguz becslése helytálló lesz 100-as targettel. :O