Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #709819

A GOPRO sem gyenge. Most ránéztem a chartra és csak pislogok. Tényleg ennyire jó lenne, mert Én egy nagy lufinak tartom. Bár a tőzsde az...

A végén még Bendeguz becslése helytálló lesz 100-as targettel.

:O