Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #710236Nekem volt/van Carrefour, január 3-án vettem 28,3-ért, január 24-én már 25 EUR volt az ára.... Igaz májusban fizetett osztalékot is, de ettől függetlenül negatív az egyenleg. A 2012-ben indult emelkedő trendet úgy néz ki letöri/letörte, ettől függetlenül én tartom, mert kevés pénz van benne és ráér itt bohóckodni akár 3-4 évet is.