Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #710060ok, idövel....
carrefour-ra most jutott idöm: en egyältalän nem talälom nagy boltnak, sem olcsonak, egyebkent equitas hirlevele alapjän 25 euron ki is kellett stopoldjanak. Vkinek itt volt közületek, arra emlekszem, megvan meg?