Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #709845

Én néha ránézek mérgelődni, mert akartam venni, de sokalltam a 31$-t....

Ilyenkor azon gondolkodom, hogy a bennfentesek valóban ekkora hülyék lennének és nincsenek tisztában a cég értékeivel, hogy a 75/rv-t érő cégükből eladnak 24$-ért? Szerintem nem azok.