Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: T-Mobile US

Janicroft Előzmény: #708799

Mióta megvettem 30,8 dodoóért, csak esett. Az sem segített hogy a Deutsche Telekom lenyilatkozta hogy lehet mégsem kellene eladni.... Viszont tegnap kijött ez a hír ,és erre ment 2,45%-ot, illetve after hoursban is +2,67%-ban jár, ami 29,57-es árfolyamot jelent, lassan nullában leszek.

Ja és ez a hír:

Az Iliad (Párizs) a T-Mobile US (NYSE) még nagyobb tulajdoni hányadára tenne felvásárlási ajánlatot a legfrissebb tervek szerint. A bennfentes források ennél pontosabb információkat nem közöltek, csupán annyi világos, hogy az Iliad által a T-Mobile US 56,6 százalékára júliusban tett ajánlatnál most jóval nagyobb részesedésre fáj a telekomcég foga.