Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Tesco - TSCO

rbbj11 Előzmény: #709714

egyetértek, de nem szabad elfelejteni, h. nokia is egy ilyen zuhanó idöszak után csak a könyv szerinti értéke alatt talált padlót, lehet, meg kéne várni az elsö fundás jeleket