Re: T-Mobile US 2014. október 3. 9:50 rbbj11 Előzmény: #710702 én tegnapi vérengzésben dupláztam, a két pozi együtt ezért nullába került már tegnapi zäroban a fél pakkra 33,93-as limit zärot adtam most be :)