Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: T-Mobile US

rbbj11 Előzmény: #710702

én tegnapi vérengzésben dupláztam, a két pozi együtt ezért nullába került már tegnapi zäroban

a fél pakkra 33,93-as limit zärot adtam most be :)