Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #709928Vagy kihasználják a hullámokat és hype (Norbi update 2.0)...
RBB a SCTY -t múltkor felvetetted mint ötletet. Szerintem lehet benne fantázia, de vedd fel a szokásos helyre és Bendeguz is elmondja a véleményét! :))