Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #709928

Vagy kihasználják a hullámokat és hype (Norbi update 2.0)...

RBB a SCTY -t múltkor felvetetted mint ötletet. Szerintem lehet benne fantázia, de vedd fel a szokásos helyre és Bendeguz is elmondja a véleményét! :))