Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718758

nem tudom mi lesz a fórum sorsa. ha bármi okból hirtelen szűnne meg, akkor jó lesz a facebook első körös menekülő útvonalnak. szerintem próbáljuk meg, lehet én leszek az első, aki elkezdi savazni, hogy mégsem jó. :)