Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718709

Mindenki engedélyezve lett idáig, aki eddig is érdeklődött. Herceg ugye alapvető tag :)

A fórumot természetesen nem hagyjuk el, mert a facebook nem jó fórumnak. Ott követjük majd a chartokat, amik kommentelhetőek lesznek. Itt ez sajna ábránd. Ddavid oldala ebből a szempontból remek volt, csak kéne még bele pár kényelmi funkció. Adjunk egy próbát a face-nek, aztán ha nem válik be, jegeljük. Rbbj, jelentkezz!